Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz internet teknolojileri alanında web tasarım, web yazılım, grafik tasarımı, bilgisayar teknik servis, notebook teknik servis, laptop teknik servis ve internet reklamcılığı alanında bünyesinde bulunan uzman ekibi ile kurulduğu günden bu yana öncelikle müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışmalarını ve iş geliştirmelerini yapmaktadır.

Avcılar Bilgisayar bünyesinde; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin yanı sıra birçok devlet kurum ve kuruluşlarınındı internet teknolojileri alanında danışmanlığını ve yönetimini sağlamaktadır.

Avcılar Bilgisayar ve Teknoloji bünyesinde yer alan tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini büyük bir özen ve titizlikle inceleyerek hızlı ve doğru çözümler sağlayarak firmaların başarısını uzun vadede artmasını sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

İnternet teknolojileri alanında gelişen dünyadaki trendleri yakından takip ederek, doğru ve uygun adımlarla çalışmalarında inovatif ve proaktif olarak yansıtmaktadır.

Bu bakış açısıyla firmamız bünyesinde bulunan tüm müşterilerimizle karşılıklı güven, kalite ve uzun vadeli müşteri ilişkileri oluşturmaktır.

MİSYONUMUZ

11 yılı aşkın deneyim ve tecrübelerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru ve hızlı çözümleyerek başarının ve kalitenin sürekliliğini sağlamaktır.

Copyright © 2005 - 2024 www.avcilarmacbook.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Web Tasarım ’a aittir. Yukarı Kaydır